HOORN - De Toneelclub OSG (TCOSG), een groep enthousiaste leerlingen van OSG West-Friesland met een passie voor theater, staat klaar om het publiek te betoveren met hun nieuwste productie: To Be Or Not To Be. Drie avonden lang brengen zij een meeslepend verhaal over liefde, verlies en de kracht van kunst op de planken.

Voorstellingen

Woensdag 11 februari 2026om 19:30 uur

Donderdag 12 februari om 19.30 uur

Vrijdag 13 februari om 19.30 uur

📍 Theater Het Pakhuis, Hoorn

Duur: 160 minuten (inclusief 20 minuten pauze)

Tickets zijn verkrijgbaar via de website van Het Pakhuis (Welkom bij Theater het Pakhuis in Hoorn - Theater Het Pakhuis).

Dankzij de gemeente Hoorn is het ook mogelijk om met de HoornPas kaarten te kopen aan de kassa.

Over de voorstelling

In het hart van het Elizabethaanse Engeland ontvouwt zich een intiem verhaal over liefde, verlies en de kracht van kunst. To Be Or Not To Be volgt Agnes, een vrouw die haar gezin probeert te beschermen tegen de grillen van het leven. Wanneer haar jonge zoon onverwacht ziek wordt, staat het gezin voor een tragedie die hun wereld voorgoed zal veranderen.

Terwijl Agnes worstelt met haar verdriet, zoekt haar echtgenoot, een ambitieuze toneelschrijver in Londen, naar een manier om het onuitsprekelijke verlies te begrijpen.

Zijn antwoord zal de geschiedenis ingaan als een van de grootste werken ooit geschreven: Hamlet.

Het toneelstuk verweeft intieme scènes van gezinsleven met poëtische reflecties op rouw en creativiteit. Een verhaal over hoe kunst kan ontstaan uit pijn, en hoe liefde blijft resoneren, zelfs wanneer alles verloren lijkt.

Volg ons online

Voor exclusieve backstagebeelden en the making of:

https://www.facebook.com/osgwestfriesland

Instagram: @osgwestfrieslandofficial