ENKHUIZEN - Bij de start van de competitie in de Derde Klasse A is de derby tussen SV Enkhuizen en De Zouaven in een remise geëindigd. Op Sportpark Immerhorn werd het 1-1.
Met bij beide clubs een nieuwe trainer, Dennis van der Leek bij SV Enkhuizen en Jory de Wit bij De Zouaven, en twee flink verjongde selecties te opzichte van vorig seizoen, deden beide ploegen niet veel voor elkaar onder.
Twee goals binnen vijf minuten
Beide doelpunten vielen al in de eerste helft. Met een afstandsschot zette Mees Dudink de gastenna 23 minuten op voorsprong. Vijf minuten later schoot Sem Sluijs de Enkhuizer formatie weer op gelijke hoogte.Omdat beide ploegen nadien niet zorgvuldig met de mogelijkheden omgingen bleek die 1-1 tussenstand ook de eindstand.

14.2 ℃






































































