WOGNUM – Westfriesland SEW blijft in de strijd om een plek in de top vier van de Super League Handbal. De nummer vijf in de stand versloeg V&L in eigen huis met 35-28 en verstevigt zo haar positie in de bovenste regionen van de competitie.
Na het tussentijdse vertrek van coach Michael Vijverberg stond SEW opnieuw onder leiding van interim-trainster Danique Boonkamp. Vanaf de volgende wedstrijd keert zij terug in haar rol als assistent naast Esther Hageman, die de honneurs tot het einde van het seizoen waarneemt.
Boonkamp moest het ditmaal doen zonder Naomi Gooyers en keepster Myrthe Mak, die eerder deze week enkele dagen ziek was geweest. Haar plaats onder de lat werd ingenomen door Eva Jansma, die een sterke wedstrijd keepte. Dat was ook nodig, want SEW kende in de eerste helft enkele slordigheden. Toch herstelde de ploeg zich tegen de rust en liep uit naar een 19-16 voorsprong.
Na de pauze hield SEW de voorsprong geconcentreerd vast en breidde deze zelfs nog iets uit, waardoor de overwinning met 35-28 een feit werd.
SEW - V&L 35-28 (19-16)
Scores SEW: Veltrop 7, Op den Kelder 6, Van Zijl 6, Schouten 5, Filemieg 3, Van Diepen 2, Pater 2, Van Velzen 2, Bakker 1, Jacobs 1

4.3 ℃

















































