HOORN – Stichting Netwerk viert dit jaar een bijzonder jubileum: Café à la Carte bestaat 30 jaar. Al drie decennia lang zetten vrijwilligers zich in om mensen samen te brengen rondom het maken van kaarten.
Elke eerste woensdag van de maand komt de groep bijeen in wijkcentrum De Huesmolen. Deelnemers nemen hun eigen gereedschap mee. Materialen kunnen, indien gewenst, worden afgenomen via de aanwezige vrijwilligers. Daarnaast zijn er voorbeelden beschikbaar en bieden vrijwilligers ondersteuning en advies.
Volgens vrijwilliger Marjo draait het om meer dan alleen creativiteit. “Verbroedering en verbinding zijn het belangrijkst. Samen met een hobby bezig zijn zorgt voor contact en plezier.”
Een aantal vrijwilligers, waaronder Marjo, Lida en Bets, zijn al vanaf het begin betrokken en fungeren nog steeds als aanspreekpunt. Ook vrijwilligers zoals Ria, Jolanda en Gerrie hebben een waardevolle bijdrage geleverd. In april wordt een speciale wedstrijd georganiseerd, waarbij deelnemers een kaart maken aan de hand van een voorbeeld met eigen materialen.
Vanwege de aanschaf van materialen wordt deelnemers gevraagd zich vooraf aan te melden bij Marjo. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen via y.helderman@netwerkhoorn.nl.
Hoewel de groep momenteel grotendeels vol is, zijn nieuwe deelnemers altijd welkom.
Contact persoon:
Wjkcentrum De Huesmolen, 0229-234390 of
huesmolen@netwerkhoorn.nl

12.0 ℃
































































